Yaşanan her mekana…

YILDIZPAN ORMAN ÜRÜNLERİ

Çeşitli ürün yelpazesiyle müşteri odaklı hızlı ve sorunsuz ürün temini sunarak memnuniyetinizi garantiliyoruz.

Bizi tanıyın!

Marangoz atölyesinden orman sektörüne.

Ürünler

Orman sektörünün çeşitli ürünleri

Medya

Kurumsal logolar, katalog ve broşürler.

Bizi tanıyın…

YILDIZPAN ORMAN ÜRÜNLERİ

1984 yılında küçük bir marangoz atölyesiyle orman sektörüne giriş yapan Ramazan ve Osman YILDIZ kardeşler, bu atölyeyi kimi zaman zorlu, kimi zaman keyifli dostluklar edinerek geçtikleri ticaret yollarıyla her gecen gün daha sağlam ve kararlı adımlarla büyüterek YILDIZ ORMAN ÜRÜNLERİ’ni kurmuşlardır. Sürekli gelişen ve yeniliğe acık olan firmamız 2009 yılında YILDIZPAN ORMAN ÜRÜNLERİ bünyesinde kapı sektörüne giriş yapmıştır. Emin adımlarla ilerleyerek müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve iç pazardaki yerini sağlamlaştırmak adına 2014 yılının Nisan ayında Gebze Balcık köyünde kapı üretim fabrikasını kurmuştur. Teknolojik makineleri ve tecrübeli personel kadrosuyla LEGNODOOR markası altında kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti firmamızın en büyük önceliği olmuştur.

Çeşitli ürünler…

Müşteri odaklı üretim

Çeşitli ürün yelpazesiyle müsteri odaklı çalışan firmamız, herzaman müsterilerinin isteklerine önem vermiş, fikirlerini dikkate almıştir. Bu da her geçen gün hedef kitlesini artırmasına ve pazardaki yerini daha da genişletip sağlamlaştırmasına vesile olmustur. Tüketiciyle daha yakın olabilmek, daha hızlı hizmet verebilmek ve müşteri portföyünü geliştirmek adına 2016 yılının başlarında Sultanbeyli’nde kapı  showroomunu  hizmete sunmuştur. YILDIZPAN, çalısanlarına da herzaman değer vermiş, her birini ailesinden bir fert gibi görmüştür. Bunda usta-çırak ayırt  etmeden bütün çalışanlarının fikirlerini önemseyerek çalışma ortamını kurmuştur. Kurucularımız herzaman firmamızın kuruluşunda ve bügünlere gelişinde bütün çalışanlarımızın büyük emeği olduğunu dile getirmiştir.

Herşey,

Bir hayalle başladı.

Birileri hayal eder, bir diğeri tasarlar, bir başkası başarır. Önemli olan hayalleri gerçeğe dönüştürebilmektir. Hayal etmek geleceği kurmak gibidir. Hayal etmek ciddi bir iştir.

Hayal…

İnsan ve Teknolojile gerçeğe dönüştü.

Biliyoruz ki teknoloji olmadan ve eğitimli kalifiye insan gücü olmadan bu güzel işleri yapamazdık. Aile sıcaklığının yaşandığı mekanlarınız da unutulmaz güzellikteki anlarınıza, eşsiz ışıltılar katmak için bu tutkuyu sizinle buluşturuyoruz.

Biz,

Tutkuyla yolumuza devam ediyoruz.

İşini tutkuyla ve ustalıkla yapan bir ekibin enerjisiyle çıktığımız bu yolda, başarılı projelere imza atmış bir takımın güveni ve yenilikçi vizyonuyla yolumuza devam ediyoruz.