Yıldız kardeşler…

Hakkımızda

1984 yılında kücük bir marangoz atölyesiyle orman sektörüne giriş yapan Ramazan ve Osman YILDIZ kardeşler, bu atölyeyi kimi zaman zorlu, kimi zaman keyifli dostluklar edinerek geçtikleri ticaret yollarıyla her gecen gün daha sağlam ve kararlı adımlarla büyüterek YILDIZ ORMAN ÜRÜNLERİ’ni kurmuşlardır.

15.000

Kapalı Üretim Tesisi

150

Tecrübeli Çalışan

200’den fazla

Kaliteli Ürün

11.800’den fazla

Memnun müşteri

Bizi tanıyın…

YILDIZPAN ORMAN ÜRÜNLERİ

1984 yılında küçük bir marangoz atölyesiyle orman sektörüne giriş yapan Ramazan ve Osman YILDIZ kardeşler, bu atölyeyi kimi zaman zorlu, kimi zaman keyifli dostluklar edinerek geçtikleri ticaret yollarıyla her gecen gün daha sağlam ve kararlı adımlarla büyüterek YILDIZ ORMAN ÜRÜNLERİ’ni kurmuşlardır. Sürekli gelişen ve yeniliğe acık olan firmamız 2009 yılında YILDIZPAN ORMAN ÜRÜNLERİ bünyesinde kapı sektörüne giriş yapmıştır. Emin adımlarla ilerleyerek müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve iç pazardaki yerini sağlamlaştırmak adına 2014 yılının Nisan ayında Gebze Balcık köyünde kapı üretim fabrikasını kurmuştur. Teknolojik makineleri ve tecrübeli personel kadrosuyla LEGNODOOR markası altında kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti firmamızın en büyük önceliği olmuştur.

Çeşitli ürünler…

Müşteri odaklı üretim

Çeşitli ürün yelpazesiyle müsteri odaklı çalışan firmamız, herzaman müsterilerinin isteklerine önem vermiş, fikirlerini dikkate almıştir. Bu da her geçen gün hedef kitlesini artırmasına ve pazardaki yerini daha da genişletip sağlamlaştırmasına vesile olmustur. Tüketiciyle daha yakın olabilmek, daha hızlı hizmet verebilmek ve müşteri portföyünü geliştirmek adına 2016 yılının başlarında Sultanbeyli’nde kapı  showroomunu  hizmete sunmuştur. YILDIZPAN, çalısanlarına da herzaman değer vermiş, her birini ailesinden bir fert gibi görmüştür. Bunda usta-çırak ayırt  etmeden bütün çalışanlarının fikirlerini önemseyerek çalışma ortamını kurmuştur. Kurucularımız herzaman firmamızın kuruluşunda ve bügünlere gelişinde bütün çalışanlarımızın büyük emeği olduğunu dile getirmiştir.

Modern kapı imalatını mühendislikle birleştirip kaliteli ve mimari tasarımlarını büyük bir özenle üreterek büyük bir gururla yaşam alanlarımıza değer katıyoruz.

Tutku ve Ustalık

BAŞARI

İşini tutkuyla ve ustalıkla yapan bir ekibin enerjisiyle çıktığımız bu yolda, başarılı projelere imza atmış bir takımın güveni ve yenilikçi vizyonuyla yolumuza devam ediyoruz.

İnsana hizmet…

MUTLULUK

İnsana dokunan, insana hizmet eden kapı sektöründe kaliteli kapı ve aksesuarları kullanıp hayatı güzelleştirmek, en özel zamanlarınıza renk katmak, size ve sevdiklerinize en özeli, en güzeli sunmak için sizinle olmaktan mutluluk duyuyoruz.