Tedarikçilerimiz

Türkiye’de ve Dünya’da sektörlerinde önde gelen, ürün kalitesi ve marka değeri yüksek olan firmaların ürünülerini tedarik ederek gücümüze güç katıyoruz.

Ahşap Ürün Tedarikçilerimiz

Girişimci ve yenilikçi yapısı, Türkiye sanayisini ileriye taşıyan tesisleri ile dünyanın en büyük ve en gelişmiş üreticilerinden biri de Yıldız Entegredi.

Türkiye´de ürün ve hizmet alanlarında müşterilerine ilkler sunan ve dünyayı yakından takip eden firma kaliteden hiçbir taviz vermemektedir.

Türkiye’de, tek çatı altında en yüksek hacimde yonga levha üretimi yapan şirket en büyük 150 sanayi firması arasında yerini alıyor.

Orman Ürünleri sektöründe %20’lik bir paya sahip olan firma 2000 yılından itibaren her yıl Türkiye çapında ilk 500 büyük firma arasına yer almaktadır.

Orman ürünleri sektöründeki geleneksel tecrübelerinin yanı sıra, dünyanın modern ve teknolojik donanıma sahip firmalarındandır.

Sektöründe ilk ve öncü olan Çamsan kalitesinden ödün vermeyen üretim anlayışı ile MDF ve Laminat Parke denildiğinde ilk akla gelen firmadır.

Kendini sürekli yenileyen deneyimli kadrosu ile farklılıklar yaratarak laminat sektöründe insana ve çevreye saygılı dünyada güçlü ve güvenilir bir firma.

Orman ürüleri sektöründeki deneyimini kaliteye dönüştürerek Werzalit üretiminde Türkiye’de ilk ve tek, Dünyada ise sayılı üretici olmayı başarmıştır

Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu’nun lider, dünyanın en büyük 3. kenarbandı üreticisi olarak 5 kıtada 60’tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Mobilya sektörünün hızla değişen modasına ayak uydurarak mobilya üreticilerinin en uyumlu kenar bantlarıyla üretim yapmalarına yardımcı olmaktadır.

30 yıla yakın tecrübesi ile Türk ahşap sanayinin köklü ve deneyimli kuruluşlarından biri olan firma hedefi kalitesi yüksek ürünlerini müşterilerine sunmaktır.

Üretilen tüm malzemeler dayanıklı yapıları, kolay işlenebilir olmaları, ebat, kalınlık ve malzeme çeşitliliği ile birçok ihtiyacın çözümünde ilk tercihtir.

Günlük 250 m³ yonga levha üretim kapasitesine sahip olan tesisler tamamiyle Alman teknolojisi ürünüdür.

Laminat parke, kontraplak, plywood ve osb seçenekleri  geniş ürün yelpazesi ve imalatını yaptığı kereste çeşitleri ile hizmet vermektedir.

Sektörde ürettiği kaliteli ürünler, müşteri odaklı hizmet anlayışı, yenilikçi, güvenilir politikası ile global marka.

Türkiyede 700 bayi ağı ile ve 60 ülkeye satış yapan firmamız, üretiminin %60 ını yurtiçine satmakta olup %40’ını ihraç etmektedir.

Geleceği ve beraberinde getirdiği değişimi her zaman kucaklayan AGT, kalite ve tasarımda yenilikçi ve sürekli kendini yenileyen bir firma.

Ahşap kaplı levhalar, kontrplak ve masifpanel üretiminde kaliteli ürünler sunarak Türkiye’nin en önemli markalarından biridir.

Aksesuar ve Hırdavat Tedarikçilerimiz

Yenilikçi tasarımlar ve çevreye duyarlı çözümleri ile mutfakları çekici yaşam alanlarına dönüştürür.

Teka, mutfak gereçleri, banyo, vitrifiye ve endüstriyel kaplar üretim ve imalatı amacıyla kurulmuş Avrupalı bir sanayi grubudur.

Blum; mobilyaların açılıp kapanmasını bir olay haline dönüştürür ve tüm oturma alanlarında, fakat özellikle mutfakta hareket konforunu arttırır.

Çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojik donanımla hayata geçirdiği 3000’i aşkın ürün çeşidi ve 43  yıllık deneyimi ile mobilya aksesuar sektöründe öncülüğünü korumaktadır.

Mutfak ve mobilya aksesuarları sektöründe hizmet veren firma, ileri teknolojiye sahip üretim hatlarıyla sektörün liderlerindendir.

Geniş makine parkuru ve zengin ürün çeşidiyle müşterilerine en iyi mobilya aksesuarlarını sunmaktadır.

MÜŞTERİ ODAKLI ÜRETİM

Çeşitli ürün yelpazesiyle müsteri odaklı çalışan firmamız, herzaman müsterilerinin isteklerine önem vermiş, fikirlerini dikkate almıştir. Bu da her geçen gün hedef kitlesini artırmasına ve pazardaki yerini daha da genişletip sağlamlaştırmasına vesile olmustur.